Google
  LiveTV : Muzik TV   LajmeTV  
  Dashuria : Vala900.eu   Visaret.net  
  Tregu : Vetura   Patundshmeri  
  Chat :
  Fun : Barcoleta   Dallavere   Kafeneja  
  EMAIL: Hotmail Google Yahoo! AlbaMail

Radio Kosova
RiniaFM
Radio Dukagjini
Radio Marimanga
Radio Iliria

Europa e Lire
BBC News
Deutsche Welle
INFOkosova
QIKU

ALBIC
Biznesi Online
Shkembim.com
AutoTregu

Portokalli
Kafeneja
Familja Moderne
Fiks Fare

Tifozat.com
Futbolli.com
UEFA
FIFA
Kosova

Keshilli i Ministrave
Presidenti i Shqiperise
Kuvendi i Shqiperise
Kuvendi i Kosoves
Kryeministri i Kosoves

Forumi Shqiptar Diskutoni ne forumin shqiptare. Tema te ndryshme nga fusha e politikes, sportit, historise, internetit dhe lami tjera te ndryshme.
> lexo me shume
 tregu shqiptar Shkëmbimi ofertave dhe kërkesave. Këtu shkëmbehet gjithçka
> lexo me shume
 dashuria Këtu gjeni lidhje të reja! Në visaret.net gjeni shokë, shoqe dhe partnerin e jetës. Këtu gjindet Romeo dhe Xhuljeta
> lexo me shume
 autotregu AutoTregu albamobil.com eshte nje platforme, ne te cilen mund te ofrosh apo te kerkosh automjete, makina, kamiona dhe makineri te ndryshme...
> lexo me shume
 tregu i veturave ....prezentoni autoveturen dhe makinerin tuaj ne autotregun albamobil.com! Vetem ketu mund te siguroni shitjen e vetures tuaj!
> lexo me shume

mp3shqip Alba-Portal.com © 2005 - All Rights reserved | Impressum | Gebrauchtwagen Transport Handwerker Inserate Lidhje